• Slider 37

Lean Trendy 2024

Serdecznie zapraszamy na Konferencję Lean Trendy 2024. Spotykamy się w sobotę, 21 września w gościnnych progach Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego Uniwersytetu Łódzkiego przy ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 3/5.

W tym roku konferencja będzie podzielona na trzy bloki tematyczne:

I. Lean Cyfrowy

Czy połączenie Leanu z najnowszymi technologiami cyfrowymi ma sens? Jakie korzyści płyną z tego mariażu dla organizacji? O najnowych trendach porozmawiamy podczas pierwszego bloku tematycznego Naszej Konferencji

II. Trendy Lean Leadership

Cyfryzacja może znacząco wesprzeć każdą organizację, jednakże bez dobrego przywództwa nie da się wykorzystać jej potencjału. To lider wyznacza kierunki i pokazuje na czym powinna się skupić uwaga wszystkich pracowników. Wiadomo - „ryba psuje się od głowy”. Bez dobrego przywództwa nie da się zbudować silnej i efektywnej organizacji.

III. Leanowe Porażki

W naszej pracy nie tylko odnosimy sukcesy. Zdarzają się również porażki. Świadomy lider nie ukrywa porażek. Każdą porażkę analizuje ze swoimi współpracownikami, wyciąga z niej wnioski i dzieli się nimi. W ostatnim bloku tematycznym konferencji porozmawiamy o porażkach i o tym, czego można się z nich nauczyć.

 

Ceny biletów:

Early bird: 249 zł (bez ograniczeń) - do 21.07

Standard: 299 zł (bez ograniczeń) - do 07.09

Late bird: 349 zł do 20.09

 

Jak kupić bilety? Poniżej link do zapisów:

https://app.evenea.pl/event/leantrendy2024/

Serdecznie zapraszamy! Do zobaczenia w Łodzi!